Юридична адреса

Що таке юридичні адреси підприємств?

 
При реєстрації юридичної особи Ви зіштовхнетеся з необхідністю вказівки адреси місцезнаходження підприємства чи юридичної адреси вже на етапі підготовки і підписання статуту.

Згідно з Цивільним Кодексом України, юридична адреса ТОВ є місцезнаходження нежитлового приміщення, в якому буде здійснюватися управління підприємством і переважно його діяльність. Тобто адреса наявного у Вас офісу, у якому буде працювати Ваше підприємство.

В ідеалі, ще до створення підприємства, Вам необхідно придбати або орендувати офіс, місцезнаходження яких можно використати, як юридичні адреси. Щоправда, далеко не завжди це можливо. Наприклад:

- У Вас обмежені фінансові можливості і покупка свого офісу на старті бізнесу для Вас швидше розкіш, ніж гостра необхідність.

- Вигляд Вашого бізнесу не передбачає наявність постійного офісу, як такого (фриланс, інтернет-торгівля тощо).

- Ви плануєте провести реєстрацію ТОВ в одному районі, наприклад, у престижному Печерському, а офіс відкрити в іншому або декількох районах - менш дорогому Деснянському або Святошинському.

- Ви побоюєтеся можливого рейдерського захоплення Вашого підприємства і хотіли б спочатку убезпечити майбутнє свого бізнесу. "Віртуальний офіс" частково вирішує цю проблему.

Саме в цих випадках Ви можете скористатися такою послугою, як оренда юр адреси. Ця послуга є дуже популярною в більшості країн з розвиненою економікою, таких як США, країни Євросоюзу, Гонконг, Сінгапур, ОАЕ та ін. і дуже швидко набирає популярність в Україні, а особливо в Києві.

Надання юридичної адреси в Києві. На що звернути увагу?:

- Наявність у компанії, що надає Вам таку послугу, як оренда юридичної адреси, свідоцтва про реєстрацію як об'єкта інфраструктури розвитку малого і середнього бізнесу. Це допоможе Вам уникнути можливих проблем з податковою інспекцією або районною державною адміністрацією.

- Тривалість і надійність роботи бізнес-центру на ринку послуг з надання юридичних адрес. Більшість компаній беруться за надання послуги - юридична адреса в Києві, як не основного виду діяльності, не справляються, і залишають своїх клієнтів один на один з необхідністю проводити перереєстрацію на нову адресу.

- Наявність поштового обслуговування, яке є обов'язковим. Всі державні органи і багато хто з Ваших контрагентів будуть здійснювати офіційне листування саме за цією адресою.

Наш офіційний бізнес-центр «Віртуальний офіс» відповідає всім перерахованим вище вимогам. Ми готові надати Вам на вибір один з більш ніж тридцяти адрес наших офісів в усіх районах м. Києва, запропонувати юридичну адресу в Київській області і здійснювати подальше поштове обслуговування. Довіряйте фундамент Вашого бізнесу тільки професіоналам!